Męskie majtki


Slipy występują w bardzo bogatej kolorystyce, w różnorakich fasonach i krojach. Spotkać można bieliznę wzorzystą, jednobarwną lub ozdobioną wstawkami w formie pasków, naszywek lub aplikacji.

Męskie majtki

Najpopularniejszym rodzajem męskiej bielizny są slipy i bokserki. Slipy jest to rodzaj ściśle przylegających do ciała majtek, które charakteryzują się mocno wyciętym krojem.

Zazwyczaj wykonane są z bawełny, ponieważ jest to tkanina lekka, przewiewana, pozwalająca skórze oddychać. Często spotyka się także majtki wykonane z tkaniny, która jest połączeniem bawełny i tworzyw sztucznych takich jak lycra lub mikrofibra.

Dodatek takich materiałów powoduje, że bielizna nie ulega rozciąganiu i zniekształcaniu, przez co staje się trwalsza oraz wygodniejsza w użytkowaniu.

Slipy występują w bardzo bogatej kolorystyce, w różnorakich fasonach i krojach. Spotkać można bieliznę wzorzystą, jednobarwną lub ozdobioną wstawkami w formie pasków, naszywek lub aplikacji. Dość często znajdują się na nich elementy z logo firmy, która je wyprodukowała.

Bardzo istotne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru do sylwetki, ponieważ noszenie zbyt obcisłych majtek jest niewygodne i po prostu niezdrowe. Innym rodzajem męskich majtek są tzw. bokserki, które nie są wycięte i mają krótkie nogawki. Występują w dwóch wersjach: luźne spodenki lub bardziej przylegające do ciała.

Dopasowana wersja jest bardziej praktyczna do noszenia na co dzień, pod ubraniem, natomiast luźniejsze świetnie sprawdzają się jako bielizna nocna. Przez wielu panów traktowane są jak krótkie spodenki do noszenia po domu, ponieważ są wyjątkowo wygodne.

Bokserki uszyte są często z tkanin o zabawnych motywach. Zarówno slipy jak i bokserki są do nabycia w kompletach z koszulką lub podkoszulką.